Huiskerk

Normaalgesproken luisteren we met de engelstaligen van ons team vaak op zondag naar een engelse preek op cd, voordat we naar de kerk gaan. Deze week is onze gemeente op retraite en bij gebrek aan een ‘echte’ dienst besluiten we er zelf maar een te houden voor internationals die interesse hebben, of die wel eens met ons meegaan naar de kerk. We printen wat liedjes uit, zoeken een geschikte preek uit en wachten op de kerkgangers. We zijn nog steeds in Portugal, dus ondanks onze Noord-Europese stiptheid komt er niemand om vier uur opdagen. Om kwart over vier komt de eerste en om half vijf zijn we op een aantal beland waarmee we met goed fatsoen kunnen beginnen. Een aantal Chinezen, zoals gewoonlijk, wat Britten, en Dinesh de Indi

Post navigation

  3 comments for “Huiskerk

 1. Edwin
  7 jun ’05 at 19:55

  He jammer dat jullie al zo snel terug komen naar Nederland! God gebruikt jullie namelijk om zijn boodschap te verspreiden. Ik hoop dat Hij dat in Nederland ook doet!

 2. Fenny
  8 jun ’05 at 4:15

  Fantasties zoals jullie je werk daar kunnen doen.
  Helemaal eens met de vorige spreker dat God jullie gebruikt om zijn woord te verspreiden.

 3. Liesbeth
  10 jun ’05 at 20:10

  A&D, jullie moeten trouwens niet denken dat als er maar weinig reacties komen we het geen goed/mooi stukje vonden.
  Sommige stukjes zijn gewoon te mooi om op te reageren.
  Super om te zien hoe God jullie daar gebruikt heeft het afgelopen jaar!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.